Як фахівці у сфері приводних технологій, ми постійно рухаємося вперед. Тому ми не тільки працюємо над оптимізацією власних процесів, а й підтримуємо вас широким спектром послуг уздовж усього виробничого ланцюжка – від інжинірингу та вибору до введення в експлуатацію та профілактичного обслуговування.
Електроприводна техніка цілеспрямовано перетворює електричну енергію з електромережі або акумуляторної батареї в механічну енергію і передає отримане зусилля у рух. Безліч механізмів, що полегшують наше повсякденне життя – таких як ліфти, ескалатори, автоматичні ворота, пральні машини, міксери, електробритви тощо – неможливо уявити без електричних приводів. Ми знайдемо їх як у мегаватному діапазоні, наприклад у локомотивах, так і в мікроватному діапазоні, наприклад у наручному годиннику.
Без електроприводної техніки вже не можна уявити і промислове виробництво. Вона займає там ключову роль у застосуванні машин та систем для технологічних та логістичних процесів. Загалом можна припустити, що сьогодні електроприводна техніка використовує переважну частину всієї електричної енергії.
Компоненти електроприводної техніки в промисловості
Як джерело рушійної сили у машинах електродвигун у ряді електроприводної техніки стоїть на самому початку. На шляху до сучасної системотехніки та автоматики в гру вступали дедалі нові компоненти. Розташований після двигуна редуктор виконує функцію механічного перетворювача : Залежно від потреб машини або системи, що наводиться, редуктор своєю зубчастою передачею змінює створювану електродвигуном постійну.частоту обертання і його крутний момент до необхідної величини. При цьому зазвичай використовується двигун змінного струму. У випадку мотор-редукторів компоненти "електродвигун“ та "редуктор“ утворюють єдиний компактний вузол.
З підвищенням складності системотехніки зростають і вимоги до електроприводу. Більшість процесів потребує не тільки перетвореної, а й регульованої частоти обертання. В цьому випадку в справу вступає перетворювач частоти, який підключається перед електродвигуном і перетворює частоту та амплітуду напруги електромережі таким чином, що швидкість та напрямок обертання стають змінними. Тобто вони стають регульованими величинами, за допомогою яких можна цілеспрямовано впливати на процеси у робочих машинах та на конвеєрних лініях.
Однак цим асортиментом сучасної електроприводної техніки ще далеко не вичерпується: В даний час межі між приводною технікою та автоматизацією розмиті. Гальмівні системи підвищують безпеку, запобігаючи переміщенню у системі, коли привід не активний. Встановлені на двигуні датчики постійно визначають основні параметри створюваного руху, у тому числі частоту обертання, момент, що обертає, або поточне положення. Залежно від складності системи та її вимог процеси регулює потужна електроніка та техніка автоматичного управління разом із програмним забезпеченням.
Наша пропозиція: Повний асортимент електроприводної техніки з одних рук
Редуктори, двигуни та перетворювальна техніка
Завдяки нашій практичній модульній системі
редуктори, двигуни та мотор-редуктори SEW-EURODRIVE пропонуються у безлічі типорозмірів та мільйонах комбінацій. Як опція вони доступні і в корпусі з нержавіючої сталі або в вибухозахищеному виконанні. Разом з нашими перетворювачами частоти (URL) у різних варіантах – від простих до програмованих – ви отримуєте ідеальне рішення для приводу, що оптимально відповідає вашим індивідуальним вимогам
Індустріальні редуктори
У вкрай жорстких умовах важкої промисловості і в тих випадках, коли потрібні моменти, що обертають, до 4000 кНм, наші агрегати – так звані індустріальні редуктори – роблять всю роботу. Ці великогабаритні редуктори винятково міцні та виконують важкі завдання з максимальною надійністю.
Децентралізована приводна техніка
Децентралізована приводна техніка та мехатронні приводні системи набувають дедалі більшого значення. І не важливо, хотіли б ви розмістити свій перетворювач частоти в цеху поряд з мотор-редуктором або одразу використовувати мотор-редуктор із вже вбудованим перетворювачем частоти: У нас є широкий вибір варіантів для вас.
Редуктори для сервоприводу та серводвигуни
Якщо при цьому йдеться про динаміку, силу і точність, наші надзвичайно потужні редуктори для сервоприводу и серводвигуни є найкращим вибором. Використовуючи їх у комбінації з інтелектуальними перетворювачами частоти, ви впорайтеся навіть зі складними завданнями багатоосьового приводу та синхронізованими процесами дуже ефективно.
Техніка автоматичного керування
Залежно від архітектури системи та вимог до машин вам не обійтися без узгодженої техніки автоматичного управління. Тому асортименти нашої продукції доповнюють пристрої для промислової комунікації, такі як контролери, операторські панелі, програмне забезпечення та інше приладдя.
Засоби забезпечення безпеки
Сучасну електроприводну техніку вже не можна уявити і без такої теми як засоби забезпечення безпеки. Зростання вимог до безпеки персоналу та прагнення до підвищення продуктивності припускають особливо гнучкі та надійні рішення у сфері техніки безпеки. Тому, зробивши ставку на нашу пропозицію щодо функціональної безпеки, ви забезпечите максимальну експлуатаційну надійність – завжди відповідно до діючих на даний момент директив.